SM8S10AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SM8S10AH
JLCPCB Part #
C3709109
Package
DO-218AB
Description
10V 11.1V 17V 388A 5uA 6.6kW TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS