SDQ25-102-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SDQ25-102-R
JLCPCB Part #
C6293788
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
127mA 1mH 9.82Ω ±20% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS