SDCL1V3015-220M-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SDCL1V3015-220M-R
JLCPCB Part #
C17276767
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 450mA 520mA 575mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS