SDCH1V8040-1R5N-R
MFR.Part #
SDCH1V8040-1R5N-R
JLCPCB Part #
C17262703
Package
SMD,8x8mm
Description
1.5uH 11mΩ 7.3A 9.6A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS