SDCH1V6045-4R7M-R
MFR.Part #
SDCH1V6045-4R7M-R
JLCPCB Part #
C17660402
Package
SMD,6x6mm
Description
3.6A 36mΩ 4.7uH 6.7A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS