SDCH1V6045-2R2M-R
MFR.Part #
SDCH1V6045-2R2M-R
JLCPCB Part #
C17469240
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 22mΩ 4.5A 9A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS