SDCH1V6045-221M-R
MFR.Part #
SDCH1V6045-221M-R
JLCPCB Part #
C17436409
Package
SMD,6x6mm
Description
1.725Ω 220uH 460mA 900mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS