SDCH1V6045-220M-R
MFR.Part #
SDCH1V6045-220M-R
JLCPCB Part #
C17269589
Package
SMD,6x6mm
Description
1.6A 144mΩ 22uH 3A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS