SDCH1V6045-102M-R
MFR.Part #
SDCH1V6045-102M-R
JLCPCB Part #
C17315031
Package
SMD,6x6mm
Description
1mH 230mA 450mA 6.9Ω ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS