SDCH1V6045-101M-R
MFR.Part #
SDCH1V6045-101M-R
JLCPCB Part #
C17196174
Package
SMD,6x6mm
Description
1.45A 100uH 633mΩ 800mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS