SDCH1V6028-681M-R
MFR.Part #
SDCH1V6028-681M-R
JLCPCB Part #
C17306027
Package
SMD,6x6mm
Description
300mA 320mA 4.945Ω 680uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS