SDCH1V6028-471M-R
MFR.Part #
SDCH1V6028-471M-R
JLCPCB Part #
C17473657
Package
SMD,6x6mm
Description
2.76Ω 340mA 350mA 470uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS