SDCH1V6028-220M-R
MFR.Part #
SDCH1V6028-220M-R
JLCPCB Part #
C17558470
Package
SMD,6x6mm
Description
1.4A 1.9A 173mΩ 22uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS