SDCH1V5040-681M-R
MFR.Part #
SDCH1V5040-681M-R
JLCPCB Part #
C17444030
Package
SMD,5x5mm
Description
230mA 280mA 5.578Ω 680uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS