SDCH1V5040-470M-R
MFR.Part #
SDCH1V5040-470M-R
JLCPCB Part #
C17253993
Package
SMD,5x5mm
Description
1.1A 1A 357mΩ 47uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS