SDCH1V5040-1R5N-R
MFR.Part #
SDCH1V5040-1R5N-R
JLCPCB Part #
C17242789
Package
SMD,5x5mm
Description
1.5uH 24mΩ 4.5A 5.3A ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS