SDCH1V5040-1R0N-R
MFR.Part #
SDCH1V5040-1R0N-R
JLCPCB Part #
C17402771
Package
SMD,5x5mm
Description
18mΩ 1uH 4.7A 8A ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS