SDCH1V5040-101M-R
MFR.Part #
SDCH1V5040-101M-R
JLCPCB Part #
C17479504
Package
SMD,5x5mm
Description
100uH 633mΩ 650mA 750mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS