SDCH1V5020-680M-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SDCH1V5020-680M-R
JLCPCB Part #
C17475272
Package
SMD,5x5mm
Description
550mA 590mA 68uH 725mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS