SDCH1V5020-4R7M-R
MFR.Part #
SDCH1V5020-4R7M-R
JLCPCB Part #
C17400782
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2A 2.6A 4.7uH 78mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS