SD3112-2R2-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SD3112-2R2-R
JLCPCB Part #
C2455200
Package
SMD,3.1x3.1mm
Description
1.12A 140mΩ 2.2uH 970mA ±30% SMD,3.1x3.1mm Power Inductors ROHS