PTSLR18126V270
MFR.Part #
PTSLR18126V270
JLCPCB Part #
C3760576
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 2.7A 23mΩ 3mΩ 50A 6.2A 6V 1812 Resettable Fuses ROHS