PTSLR12106V175
MFR.Part #
PTSLR12106V175
JLCPCB Part #
C3760506
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 0.7mm 1.75A 2.5s 2.8mm 3.43mm 3.5A 40mΩ 50A 6V 6mΩ 1210 Resettable Fuses ROHS