PTSA181224V050
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
PTSA181224V050
JLCPCB Part #
C3760846
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.05mm 100mΩ 150ms 1A 1Ω 24V 3.41mm 4.73mm 500mA 50A 1812 Resettable Fuses ROHS