PTSA120648V012
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
PTSA120648V012
JLCPCB Part #
C3760715
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.2Ω 10A 120mA 15Ω 300ms 390mA 48V 1206 Resettable Fuses ROHS