PTSA080515V010
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
PTSA080515V010
JLCPCB Part #
C3761206
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 100mA 10A 10Ω 15V 2s 300mA 500mW 500mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS