PTS120630V012
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
PTS120630V012
JLCPCB Part #
C2442491
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.4Ω 100A 120mA 200ms 290mA 30V 500mW 6Ω 1206 Resettable Fuses ROHS