PTR060V0375-BK1
MFR.Part #
PTR060V0375-BK1
JLCPCB Part #
C2618481
Description
-40℃~+85℃ 10.8mm 28.4mm 3.2W 3.75A 30mΩ 40A 60V 7.5A 80mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS