PTR060V0250-TR
MFR.Part #
PTR060V0250-TR
JLCPCB Part #
C2442558
Description
-40℃~+85℃ 12.5s 130mΩ 2.5A 2.5W 21.3mm 40A 50mΩ 5A 60V 插件 Resettable Fuses ROHS