PTR060V0135-BK1
MFR.Part #
PTR060V0135-BK1
JLCPCB Part #
C3762060
Description
-40℃~+85℃ 1.35A 1.7W 120mΩ 2.7A 300mΩ 40A 60V 插件 Resettable Fuses ROHS