PTR060V0110-BK1
MFR.Part #
PTR060V0110-BK1
JLCPCB Part #
C2618451
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.5W 150mΩ 2.2A 380mΩ 40A 60V 8.2s 插件 Resettable Fuses ROHS