PTR060V0090-TR
MFR.Part #
PTR060V0090-TR
JLCPCB Part #
C2442542
Description
-40℃~+85℃ 1.8A 200mΩ 40A 470mΩ 60V 7.2s 900mA 990mW 插件 Resettable Fuses ROHS