PTR060V0075-TR1
MFR.Part #
PTR060V0075-TR1
JLCPCB Part #
C2442546
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 250mΩ 40A 600mΩ 60V 750mA 920mW 插件 Resettable Fuses ROHS