PTR060V0075-BK
MFR.Part #
PTR060V0075-BK
JLCPCB Part #
C2618472
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 10.4mm 250mΩ 40A 600mΩ 60V 750mA 920mW 插件 Resettable Fuses ROHS