PTR060V0050-TR
MFR.Part #
PTR060V0050-TR
JLCPCB Part #
C2442539
Description
-40℃~+85℃ 1.17Ω 1A 40A 4s 500mA 500mΩ 5mm 60V 7.6mm 770mW 插件 Resettable Fuses ROHS