PTR060V0050-BK1
MFR.Part #
PTR060V0050-BK1
JLCPCB Part #
C2618493
Description
-40℃~+85℃ 1.17Ω 1A 40A 500mA 500mΩ 60V 7.6mm 770mW 插件 Resettable Fuses ROHS