PTR060V0040-BK1
MFR.Part #
PTR060V0040-BK1
JLCPCB Part #
C2618459
Description
-40℃~+85℃ 1.29Ω 400mA 40A 550mΩ 560mW 60V 800mA 插件 Resettable Fuses ROHS