PTR060V0030-BK1
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
PTR060V0030-BK1
JLCPCB Part #
C3762531
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.33Ω 300mA 40A 490mW 600mA 60V 880mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS