PTR060V0030-BK
MFR.Part #
PTR060V0030-BK
JLCPCB Part #
C2618471
Description
-40℃~+85℃ 1.5s 2.1Ω 300mA 40A 490mW 600mA 60V 880mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS