PTR060V0025-BK
MFR.Part #
PTR060V0025-BK
JLCPCB Part #
C3761190
Description
-40℃~+85℃ 1.25Ω 1.95Ω 250mA 40A 450mW 500mA 60V 插件 Resettable Fuses ROHS