PTR060V0017-TR
MFR.Part #
PTR060V0017-TR
JLCPCB Part #
C3760445
Description
-40℃~+85℃ 170mA 3.3Ω 340mA 3s 40A 480mW 5.21Ω 60V 插件 Resettable Fuses ROHS