PTR060V0017-BK
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
PTR060V0017-BK
JLCPCB Part #
C3761452
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 170mA 3.3Ω 340mA 3s 40A 60V 8Ω 插件 Resettable Fuses ROHS