PTR030V0900-TR
MFR.Part #
PTR030V0900-TR
JLCPCB Part #
C3760347
Description
-40℃~+85℃ 10.8mm 100A 10mΩ 18A 20s 24.1mm 30V 4.2W 5mΩ 9A 插件 Resettable Fuses ROHS