PTR030V0800-BK
MFR.Part #
PTR030V0800-BK
JLCPCB Part #
C3762346
Description
-40℃~+85℃ 10.8mm 100A 16A 18.8s 20mΩ 21.6mm 30V 4W 5mΩ 8A 插件 Resettable Fuses ROHS