PTR030V0250-BK
MFR.Part #
PTR030V0250-BK
JLCPCB Part #
C2618476
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 10.3s 2.5A 20mΩ 30V 40A 5A 70mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS