PTR030V0185-TR
MFR.Part #
PTR030V0185-TR
JLCPCB Part #
C2442520
Description
-40℃~+85℃ 1.85A 1W 3.7A 30V 30mΩ 40A 8.7s 90mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS