PTR030V0160-BK1
MFR.Part #
PTR030V0160-BK1
JLCPCB Part #
C2618447
Description
-40℃~+85℃ 1.6A 110mΩ 3.2A 30V 30mΩ 40A 8s 900mW 插件 Resettable Fuses ROHS