PTR030V0110-TR1
MFR.Part #
PTR030V0110-TR1
JLCPCB Part #
C2442517
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 170mΩ 2.2A 30V 40A 50mΩ 6.6s 7.4mm 700mW 插件 Resettable Fuses ROHS