PTR030V0090-BK1
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
PTR030V0090-BK1
JLCPCB Part #
C2618467
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 220mΩ 30V 600mW 70mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS