PTR030V0090-BK
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
PTR030V0090-BK
JLCPCB Part #
C2618468
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.8A 220mΩ 30V 40A 5.9s 600mW 70mΩ 900mA 插件 Resettable Fuses ROHS